Bir marka için en iyi strateji...

Hakkımızda;

          Kurulduğumuz yıldan bu yana becerilerimizin, kalitemizin, emeğimizin adını CANLI TASARIM REKLAM AJANSI koyduk. Hedefimiz hizmet verdiğimiz markalarla beraber yol almak, ortak başarının bir parçası olmaktır.
          Her geçen gün genişleyen hizmet yelpazemiz ile başlıca grafik tasarım hizmetleri, matbaa hizmetleri, web tasarım, sosyal medya yönetimi, fotoğraf çekimi gibi dallarda faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması en önemli amacımızdır. Bu nedenle satış odaklı değil ihtiyaca dayalı projeler üretmeye çalışıyoruz.
           Canlı Tasarım Reklam Ajansı İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Beykoz Kavacıkta bulunan bir reklam ajansıdır. Kavacık reklam ajansı ve kavacık matbaa diyede bilinen firmamız beykoz kavacıktaki merkez ofisi ile hizmet vermektedir.


Kalite Politikamız;

          Sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi gündeminde tutan CANLI TASARIM REKLAM AJANSI, tüm faaliyetlerinde şirket politikaları doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir. Kalite, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Canlı Tasarım, kalitenin sürekliliği için, çalışanların rahat, temiz ve güvenli bir ortamda bilgi, görgü, yetenek ve yaratıcılıklarının geliştirilmesini teşvik etmektedir.


Misyonumuz;

          Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır. Türklerin ve Türkçenin olduğu her yerde var olmaktır. Canlı Tasarım Reklam Ajansı %100 Türk sermayeli kuruluştur. Türkiye’ye layık örnek bir firma olma bilincindeyiz.


Vizyonumuz;

           Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Canlı tasarım, kavacık matbaa ve tasarım  hizmetleri konusunda hizmet vermektedir.