Bir marka için en iyi strateji...

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır. Belli dönemlerde firma ve tasarımcıların ortak çalışmasıyla değiştirilebilmesine rağmen firma kurumsal kimlik ile oluşturduğu imajı sıklıkla değiştirmek istemez.

Devamı

Konvansiyonel Reklam Hizmetleri

Kampanya ve tanıtımlarınız için broşür, katalog, afiş, dergi, promosyon gibi tüm basılı materyalleri, sizi en iyi yansıtacak şekilde tasarlıyoruz. Matbaa aşaması dahil işinizi teslim ediyoruz.

Devamı
Web sitesi ihtiyacı olan herkese uygun maliyetten profesyonel web sitesine kadar bir çok seçenek sunan firmamıza sizleri bekliyoruz.

Web Tasarım ve Programlama Hizmetleri

Günümüzde internet kullanıcıların artması ile birlikte kurum ve kuruluşlar açısından web tasarımın önemi artmaya başlamıştır. Canlı Tasarım Reklam Ajansı uzman ekibinin hazırladığı projeler; tasarım, sadelik ve ciddiyet çizgisinden çıkmadan hazırlanmış çalışmalardır

Devamı
Canlı tasarım reklam ajansı olarak CD Kaplamadan, Power point sunusu hazırlamaya kadar tüm interaktif işleriniz için hizmetinizdeyiz.

İnteraktif Hizmetler

Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan sosyal ağlar sayesinde bilgi aktarımını çok rahat ve ucuz bir şekilde çözmek mümkün görünüyor. Basılı materyallerin aksine daha ucuz yolla kitleye ulaştıran sosyal ağlar, ürün veya hizmetinizdeki değişiklikte de anında bilgiyi ulaştırmayı kolaylaştırıyor.

Devamı
Canlı tasarım Sosyal medya yönetimi konusunda uzaman kadrosu ile hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya günümüzde çok kullanılan bir platformdur. Öyleki sosyal medyayı en etkin bir şekilde kullanımını sağlamak, kısa bir döngü sonrasında sizlere kazanç kapılarını da ardı ardına kadar açmak olacaktır.

Devamı
Beykoz'dan kavacığa hatta istanbuldaki tüm bilboard, cephe kaplama ve araç kaplama gibi hizmetleri tek bir noktada toplayıp hizmetinize sunan bir reklam ajansıyız.

Açıkhava Reklamları

Açık hava reklamcılığı da çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Caddelere baktığınızda billboard reklamları, tabelalar, araç kaplamalar ve cam kaplamaların çok yaygın olarak kullanıldığını göreceksiniz.

Devamı
Ürün çekiminden düğün çekine kadar tüm fotoğrafçılık hizmetlerinin merkezi, beykoz kavacıkta bulunan reklam ajansımızdır.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Firmanızı, ürününüzü, hizmetinizi yada kendinizi en iyi şekilde dışarıya yansıtan mecra şüphesiz görseldir. Bir ürünün görseli ürün kalitesi kadar önemlidir.

Devamı

Domain & Hosting Hizmetleri

Domain internet ortamında bilgi, hizmet gibi faaliyetleri gerçekleştirebilmek için web sitesine ait uzantılardır. Alan adlarının sonundaki tr, co, uk, us, au gibi uzantılar ülkeleri temsil etmek için kullanılır.

Devamı
Beykoz Kavacık matba ve reklam ajansı denildiğin ilk akla gelen firmalar arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Global dünya pazarında reklam yapmak ve reklamı yönetmek çok önemlidir. Şüphesiz bunu yapan markanızdır.

Devamı