Bir marka için en iyi strateji...

  • Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak firmanız veya markanız için tüm kurumsal kimlik çalışmlarını profesyonel bir ekiple beykoz kavacıkta bulunan merkez ofisimizde yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik

      Kurumsal kimlik pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir.

      Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır. Belli dönemlerde firma ve reklam ajanslarının ortak çalışmasıyla değiştirilebilmesine rağmen firma kurumsal kimlik ile oluşturduğu imajı sıklıkla değiştirmek istemez. Bu yüzden kurumsal kimlik çalışmları profesyonel bir ekibe yaptırılmalıdır.

      Logo ve Amblem: Görsel tasarım, iletişimin en etkili yöntemlerinden biridir. Logo tasarımı rakiplerinden farklı olabilmek için önemlidir. Logo bulunduğu sektörde öne çıkarak fark yaratması için tasarlanır. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak kurumsal kimlik çalışmalarında firmanın veya ürünün diğerlerinden önde görünebilmesi için öncelikle kolay algılanabilir, farklı, özgün ve akılda kalıcılığı yüksek olan bir logoya sahip olması hedefindedir. Öyleki yaptığımız çalışmalar ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulursa bunu başaran bir reklam ajansı olduğumuzu söyleyebiliriz.
Kurumsal kimlik çalışmalarımız için TIKLAYINIZ.


Öne Çıkan Projelerimiz