Bir marka için en iyi strateji...

  • Canlı Tasarım olarak, kurumsal web siteleri, seo ve mobil uyumlu siteleri uygun bütçe ve profesyonel tasarım ile buluşturuyoruz.

Web Tasarım ve Programlama

      Günümüzde internet kullanıcıların artması ile birlikte kurum ve kuruluşlar açısından web tasarımı önemi artmaya başlamıştır. Canlı Tasarım Reklam ajansı uzman ekibinin hazırladığı projeler, tasarım, sadelik ve ciddiyet çizgisinden çıkmadan hazırlanmış çalışmalardır. Bu da sizi ve firmanızı rakiplerinizin önüne geçirecek bir etkendir. Bununla birlikte mobil teknoloji dünyasındaki gelişmelerde birçok insanın mobilden internette gezindiği bilgisini doğruluyor. Web sitenizin mobil uyumlu bir site olması bu anlamda çok önemlidir. Öyle ki Google geçtiğimiz günlerde mobil aramalarda Mobil uyumlu web sitelerini aramalarda “Mobil Uyumlu” uyarısı ile siteye girecek kullanıcıya ön bilgi vermektedir.

      Yaptığımız web site projelerinde önceliklerimizin başında sitenim, şık tasarımı, seo uyumluluğu, mobil uyumluluğu, sade ve hızlı kod yapısı bulunmaktadır. Ayrıca yönetim panelli web site projeleri de oluşturarak kullanıcının bir web uzmanına ihtiyaç duymadan herhangi bir sosyal ağ gibi örneğin, facebook a resim yazı ekleyip paylaşmak kadar kolay bir yönetim paneli sunmaktayız. Beykoz-Kavacıkta bulunan merkez ofisimizdeki uzman kadromuz sayesinde isteklerinizin ötesinde bir hizmet sunuyoruz
Web site çalışmalarımız için TIKLAYINIZ.


Öne Çıkan Projelerimiz