web tasarım whatsapp iletişim

Bir marka için en iyi strateji...

DOMAİN HİZMETİ

      Günümüzde internet kullanımı çok yaygındır. Televizyon, mobil, tablet, laptop ve pc gibi artık hayatımızın her anında internet yer almaktadır. Firmanız, markanız yada bireysel olarak internette etkin bir biçimde yer almak istiyorsanız bunun ilk adımı domain (alan adı) 'dir. Kısacası domain internet dünyasındaki adınızdır. Basit gibi görünsede domain seçimi çok çok önemlidir. Eğer henüz adım atmadıysanız hayalinizdeki projeyi yada firmanızın sektörünü belirlediyseniz muhakkak profesyonel bir firmadan danışmanlık hizmeti almalısınız.

      Firmanızın yada tanıtımını yapacağınız projeniz için domain seçimi çok önemlidir. Bilinirliğin olması ve akılda kalıcılığın etkin olması için internetteki adınız çok etkili bir ilk adımdır. Domain seçimlerinde profesyonel ekibimiz ile seçimlerinizi yapmanızı tavsiye ederiz.

HOSTİNG HİZMETİ
      internette var olmanızın ikinci adımı hosting (alan)'dır. Hosting internetteki alanınızdır. Web sitenizi, dosyalarınızı yüklediğiniz alanda diyebiliriz. Hosting hizmeti aldığınız firma önemlidir. Seçtiğiniz firmanın sorun oranı, sorunun çözülme süreci gibi alanlarda nasıl olduğu kendisi ile ilgili ilk intibayı oluşturabilir. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak, müşterilerimize yalnız kendi projelerimiz için hosting hizmeti sağlıyoruz. Öyleki bir problem olması durumunda hem sunucuya hemde web site projesine anında mudahale edebiliyoruz. Bunun yanında yıllık yazılım sorunları, mail hesap yönetimi gibi alanlarda desteklerimiz ile onların sırtından yükü alıyoruz.

      Reklam ajansımız hosting hizmeti sunarken, projeye göre disk alanı, trafik, mail sayısı ve boyutu gibi özellikleri ince detayına kadar hesaplamaktadır. Aylık site trafiği çok yoğun olan firma ile sadece tanıtım yapan firmanın ödeyeceği ücreti aynı hesaplamaz. Buda müşteri koruma kapsamında gereksiz maliyetlerin önüne geçmektedir.

  • Domain Hizmeti
  • Hosting Hizmeti
Ödüllü reklam ajansı kategorisine giren Canlı Tasarım Reklam Ajansı, istanbulda ilk akla gelen reklam ajansı olmayı başarmıştır.

Öne Çıkan Projelerimiz