Bir marka için en iyi strateji...

  • WEB SİTE
  • MOBİL UYUMLU
  • SEO UYUMLU

ALATAŞ MONTAJ YAYINDA!


        Alataş montaj, montaj teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Her gün gelişen teknolojiyi takip eden Alataş Montaj tedarik ettiği tüm ürünlerin kalite standartlarına uyumluluğunu test ederek müşterilerine ulaştırmaktadır.

        Alataş Montaj’ın kurumsal çizgisine uygun ve kalitesine yakışır özgün ara yüz tasarımıyla SEO ve mobil uyumlu hazırlanan web sitesi yayına alındı.

Alataş Montaj kurumsal web sitesi reklam ajansımız tarafından tamamlandı.


Hız Performansı ve SEO Uyumu
        Yönetim panelli olan bu site görsellerde kalite kaybı olmadan açılış hızını maksimum hızda tutarak arama motorlarının performans ölçülerinde en iyi puanı alacak şekilde hazırlanmıştır. Seo uyumlu hazırladığımız yönetim paneli ile belirli anahtar kelimelere yoğunlaşmaya olanak sağladık.

Dil Desteği
        Hazırladığımız yönetim panelli sitede istenildiği kadar arttırılabilen dil seçeneği mevcuttur. Sitelerin yaşadıkları temel problemlerden bir tanesi de yabancı dil desteği ve yabancı dillerde yayın yapan sayfaların düzenlenip düzenlenemeyeceği problemidir. Bu problemlerin yaşanmaması adına hazırladığımız yönetim panelinde tüm dillerin kontrolünü sağlamak çok kolaydır. Bütün dilleri tek bir yönetim panelinden aynı sayfa üzerinden kolay ve anlaşılır bir şekilde yönetilebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

        Alataş Montaj’ın katalog çalışmalarındaki memnuniyetleri dolayısıyla firma yöneticileri kurumsal web site çalışmalarında da reklam ajansımızı tercih etmiştir. Uzman kadromuz ile her zaman son teknoloji ve trend yazılımlarla hazırladığımız Alataş Montaj’ın web sitesi tamamlandı. Yönetim panelli hazırlanan web site ile firma yöneticileri herhangi bir web uzmanına ihtiyaç duymadan sitelerine ürün veya bilgi girişi yapabileceklerdir. Firma prensibimiz gereği satış odaklı değil, ihtiyaca yönelik projeler hazırlayarak müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

        Tamamladığımız projenin ilk ürün ve bilgi sayfa girişleri reklam ajansımız tarafından girilerek teslim edildi. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bizleri tercih eden Alataş Montaj’a teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ