Bir marka için en iyi strateji...

  • WEB SİTE
  • YÖNETİM PANELLİ
  • SEO UYUMLU

ASPERA YAPI YAYINDA!

Aspera Yapı Web Sitesi Tamamlandı.


        Ümraniye Armağan Evler merkezli çok sayıda projeye imza atmış olan Aspera Yapı'nın web tasarımı için tercihi Canlı Tasarım oldu. Bir çok projeye imzasını atarak piyasada adını güvenle andıran Aspera Yaşam Alanları'nın web tasarım çalışmasını tamamladık.

        Müşterilerimize özel oluşturduğumuz paketler arasından özel (full) paket seçildi. Aspera Yapı'nın yöneticileri ile yapılan görüşmeler sonrasında uygun bir tasarım belirlendi. Karışılıklı onaylanan çalışmalar sonrasında web siteleri yönetim panelli olarak dizayn edildi. Proje ve bilgi sayfaları kendileri tarafından girilecek şekilde hazırlanan çalışmada php,Javascript, HTML5, CSS3 ve JQuery programlama dilleri kullanıldı. Hazırlanan web site çalışması seo optimizasyonuna uygun olarak derlendi. İlk girdilerin firmamız tarafından girilmesi istenen çalışmada sona gelindi.

        Tamamlanan proje yönetim panelli bir web site olduğundan firmanın hiç bir şekilde web uzmanına ihtiyaç duymadan, kendi içinde facebook gibi herhangi bir sosyal ağ sitesine resim veya durum eklemek kadar basit bir yapıda çözeceklerdir.

        Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Aspera Yapı'ya teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ