Bir marka için en iyi strateji...

  • WEB SİTE
  • MOBİL UYUMLU
  • SEO UYUMLU

AVANTAJ TEKNOLOJİ YAYINDA!

Avantaj Teknoloji Web Sitesi Tamamlandı.


        Asm A.Ş. kuruluşu olan Avantaj Teknoloji, Bayilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş olup, bayilerinin ihtiyacı olan ürünlere en iyi fiyatla ulaşmasını sağlamayı amaç edinmiştir. Bu amaç çerçevesinde gerek yurt içi gerekse yurtdışı üretici ve dağıtıcı firmalar ile anlaşmalar yaparak bayilerin tek bir noktadan bir çok kaliteli ürüne uygun iskonto oranları ile ulaşmalarını sağlamaktadır.

        Son kullanıcı satışı yapmamayı ilke edinen avantaj teknoloji bayilerinin alırken kazanmaları konusunda destek olmak için ürün listelerini sürekli güncelleyerek yüksek teknoloji güvenlik ürünlerinin temini konusunda çalışmalar yapmaktadır.

        Avantaj Teknoloji yetkilileri web sitesi için reklam ajansımızı tercih etti. Yapılan görüşmeler sonrasında fiyat teklifi ve onlara en uygun web paketi sunuldu. Reklam ajansımızın firmalara gereksiz bütçeler çıkmaması adına oluşturduğu paketler arasında yönetim panelli özel paketi seçen Avantaj teknoloji, hem web sitelerini yönetebilecek hemde seo (arama motoru optimizasyonu) çalışmalarını yapabilecektir. Firmanın kurumsalına uygun bir arayüz tasarımı, ajansımızın uzman kadrosu tarafından hazırlandı. Yapılan tasarım firma tarafından beğenilerek sonrasında web siteleri yönetim panelli olarak dizayn edildi. Hazırlanan web site çalışması seo'ya (arama motoru optimizasyonu) uygun olarak derlendi.

        Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Avantaj Teknoloji'ye teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ