• WEB SİTE
  • MOBİL UYUMLU
  • SEO UYUMLU

BEMA ÖZEL GÜVENLİK YAYINDA!


Bema Özel Güvenlik web sitesi  istanbul reklam ajansımız tarafından tamamlandı.


        Web site, arama motorlarında erişe bilirliği sağlayan, ana kolları ile kişi veya kurumların ürün ve hizmetlerini tanıtan kurumsal çizgilerle grafik ve metinlerin bir araya geldiği bir sistem bütünüdür. Kısacası kişi veya kurumları dijital ortamda tanıtan veya pazarlayan bir sistem bütünüdür.

        Web siteleri yönetim panelli ve panelsiz olarak yapılabilir. Yönetim panelli web siteleri, diğerlerine göre daha maliyetli gibi görünseler de uzun vadede daha kazançlı olduğu ortaya çıkmaktadır. Yönetilebilir web siteleri güncelleme gerektiğinde herhangi bir firmaya ya da kişiye bağlı kalmadan panelden yapılabilir.

        Ne yazık ki birçok reklam ajansı web sitesi yaparken yap, sat mantığı ile hareket etmektedir. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak hazırladığımız tüm web sitelerinde firmanın kurumsalına uygun bir tasarım hazırlarken içeriğin özgün olmasına önem gösteriyoruz. Bununla birlikte arama motorları optimizasyonu kurallarına uygun modüller yazarak, hazırladığımız web sitenin firmaya müşteri ve kazanç olarak dönmesini sağlıyoruz. Biliyoruz ki siz değerli müşterilerimiz kazandıkça bizde kazanacağız.

        Her reklam çalışmasında olduğu gibi web sitelerinde de her çalışmada olduğu gibi web tasarımda da hedef önemlidir. Web sitesinin amacına hizmet eden bir tasarımda olması, şirketi müşteriye en doğru ve en hızlı şekilde yönlendirmesi, kullanıcı dostu olması ve arama motorlarına uygun formatta kodlanması gerekir.

Bema Özel Güvenlik web sitesi istanbul reklam ajansımız tarafından tamamlandı.


        Bema Özel Güvenlik, uzun yıllara tecrübelerini kendi firmasına entegre etmek amacıyla kurulmuştur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti en doğru kadro, 5188 sayılı yasaya uygunluk, hizmet kalitesini artırmak için aralıksız AR-GE , çalışmalarını sürekli ve yenilenen eğitimlerini, hatasız iş anlayışı, proje sahibi ve uygulayıcı arasında mükemmel koordinasyonu sağlayarak hizmet vermektedir.

        Bema Özel Güvenlik firmasının kurumsal çizgisine uygun ve kalitesine yakışır özgün ara yüz tasarımıyla SEO ve mobil uyumlu yönetim panelli web sitesi yayına alındı. Bema Özel Güvenlik yöneticileri kurumsal web site çalışmalarında da reklam ajansımızı tercih etmesi bizleri onure etmiştir. Uzman kadromuz ile her zaman son teknoloji ve trend yazılımlarla hazırladığımız Bema Özel Güvenliğin web sitesi tamamlandı. Haber bölümü yönetim panelli hazırlanan web site ile firma yöneticileri herhangi bir web uzmanına ihtiyaç duymadan sitelerine istedikleri bilgilendirme ve haberlerin girişini yapabileceklerdir. Firma prensibimiz gereği satış odaklı değil, ihtiyaca yönelik projeler hazırlayarak müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

        Tamamladığımız projenin ilk bilgi sayfa girişleri reklam ajansımız tarafından girilerek teslim edildi. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bizleri tercih eden Bema Özel Güvenlik firmasına teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ