Bir marka için en iyi strateji...

  • BORDO GRUP
  • BORDO TEXTILE
  • ORGANIC TEXTILE
  • TANDEM

BORDO GRUP ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.

Bordo Textile cam kaplama çalışmaları tamamlandı.


        Bordo Grubu, başarılı geçmişiyle tekstil sektöründe Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almaktadır. Grup; merkeze tekstil sektörünü alarak inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde de faaliyet göstermektedir.
        Bordo Grubu'nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği, güveni ve vefayı merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.Bordo Grubu, tekstil sektöründe Dünya ölçeğinde saygın ve güvenilen bir kurum olmuştur. Ayrıca Bordo Grubu, yeni yatırımlarıyla gerek tekstil sektöründe ve gerekse inşaat sektöründe hız kesmeden büyümektedir.Organic Textile cam kaplama çalışmaları tamamlandı.


         Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini Her zaman zirvede tutan firmamız müşteri öneri ve taleplerine tam kapasite ile karşılama imkanına ulaşmıştır. Bordo Grup yöneticileri ile yapılan görüşmeler sonrasında Bordo Textile, Organic Textile ve Tandem firmalarının tüm ofis camları, fuar için rollup çalışmaları ve poster çalışmaları reklam ajansımıza verilmiştir. Bizleri tercih ettikleri için Bordo Grup yöneticlerine teşekkür ederiz.Tandem cam kaplama çalışmaları tamamlandı.


         Reklam ajansımızca yapılan cam kaplama, rollup ve poster tasarımları hazırlanırken, Bordo Grup'un talepleri ve firmanın prestejine yakışacak tasarımlar hazırlanmış ve uygulanmıştır. Uygulamaların ardından, Bordo Grup yöneticilerinin memnuniyetleri Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bizleri mutlu etmiştir.Bordo Grup cam kaplama çalışmaları tamamlandı.


         Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Bordo Grup'a teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.PAYLAŞ