Bir marka için en iyi strateji...

  • KATALOG TASARIMI
  • KATALOG BASKI
  • MATBAA İŞLERİ

CEVAHİR & KAZOVA KATALOG ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.

İstanbul'un reklam ajansı Cevahir'in katalog çalışmalarını tamamladı.


        Cevahir & Kazova Türkiye-Afrika arasında danışmanlık sağlayarak her iki ülkeye arasında köprü kuran, ülkeleri birbirine kardeş yapacak politikalarla en kaliteli yönlendirici şirket olmayı başarmıştır. Böylece Afrika ülkelerinin gelişimine yardımcı olarak onların yaşam standartlarını yükseltmektedir.

        Cevahir & Kazova'nın reklam ajansı tercihi Canlı Tasarım Reklam Ajansı olmuştur. Cevahir & Kazova yöneticeleri ile yapılan görüşmeler sonrasında genel bir tanıtım kataloğu hazırlamak için ilk adımları attık. Türkiye Afrika arasında başta sağlık olmak üzere gıda, temizlik ürünleri gibi birçok sektörle hizmet veren Cevahir, bunu karşı tarafa en iyi şekilde anlatan bir tanıtım kataloğu istedi. Firmanın istekleri doğrultusunda katalog tasarımı Cevahir & Kazova firmasında hazırlandı. Eğlenceli bir çalışma süresi geçirilerek firmanın kalitesine yakışır bir katalog tasarımı yaptık. Bu süreçte bizlere yardımcı olan Cevahir & Kazova çalışanlarına ayrıca teşekkür ederiz.

         Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Cevahir & Kazova'ya teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ