Bir marka için en iyi strateji...

  • KATALOG TASARIMI
  • KATALOG BASKISI

EGİS ELEKTRONİK KATALOG TASARIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.

Egis elektronik katalog tasarım çalışmaları reklam ajansımız tarafından hazırlandı.


        Egis Elektronik, güvenlik ve iletişim sistemleri, konusunda genç, dinamik, eğitimli ve uzman kadrosuyla 20 yılı aşkın süredir üretim, ithalat, mühendislik, kesif, proje, tasarım, uygulama, satış ve satış sonrası teknik servis konularında faaliyet göstermektedir.

        Egis, "Kaliteli Hizmet, Koşulsuz Memnuniyet " ilkesi ile talep edilen hizmete bağlı olarak işyeri veya konutun fiziki özelliklerine göre projelendirme yapar ve sistem için gerekli en uygun donanımları müşterisinin hizmetine sunar. Elektronik Güvenlik ve İletişim Sistemlerinin, günümüzde bir lüks olmaktan çıkıp olmazsa olmaz boyutunda bir gereklilik olduğunun bilincinde olan Egis; müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır. "Güvenlikten Ödün Verilemez " prensibini benimseyen Egis Elektronik, bu prensip doğrultusunda sektöründeki en ileri teknoloji sunan ve kalitesi ispatlanmış olan ürünleri kullanarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışan sistemler tesis etmektedir.

        Üsküdar Çengelköy merkezli olan Egis Elektronik 2018 yılındaki reklam ajansı seçimi firmamız olmuştur. Bu doğrultuda ilk adım olan web site tasarım - yazılımı hazırlanıp teslim edilmiş, memnuniyetlerinin devamı sonucunda 2018 tanıtım kataloğu ve kurumsal kimlik baskı çalışmaları için yine firmamızla çalışmayı uygun görmüştürler.

        Egis Elektronik ekibi ile eğlenceli bir çalışma süresi geçirilerek Egis Elektronik kalitesine yakışır bir katalog tasarımı yaptık. Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Egis Elektronik'e teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ