• KATALOG REKLAM AJANSI
  • WEB TASARIM AJANSI
  • KURUMSAL KİMLİK AJANSI

MARKANIZI HERKES BİLMELİ !

İstanbul'da bulunan reklam ajansımızda kurumsal kimlik, web tasarım, açık hava reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, tanıtım filmi ve fotoğraf çekimine kadar tüm hizmetleri almanız mümkündür.


        İster yeni kurulan bir firmanız ya da markanız olsun, isterseniz de köklü bir geçmişi olan firmanız ya da markanız... Günümüzde her ne sektörde iş yaparsanız yapın çok fazla rakibiniz olduğundan rekabet etmeniz gereken onlarca hatta yüzlerce firma vardır. Uygun stratejiler yapan reklam ajansıları da bu konuda sizlere çok yardımcı olmaktadırlar. Öyle ki gelişen teknolojiye ayak uydurmamanız halinde firmanız ya da markanız değer kaybedecektir. En basit örnekle eskiden mobil telefonlar bu kadar gelişmiş değilken yapılan web siteleri mobil uyumlu olarak tasarlanmazdı. Ne yazık ki hala bazı siteler mobil uyumlu değildirler. Bazı köklü firmalar zaten müşteri portföyü oturmuş ve yılların eski firmasıyız dediğinden yeniliğe kapalıdırlar. Bu yaklaşım kesinlikle çok yanlıştır. İş işten geçtikten sonra ayak uydurmak hem maddi hem manevi olarak çok zor olacaktır. Sektörün ve teknolojinin gerisinde kalmamak adına hemen Canlı Tasarım Reklam Ajansı ile irtibata geçerek marka stratejinize yön vermemize izin verebilirsiniz.
        Marka stratejisi nedir diye sorduğunuzu düşünür gibiyiz. Marka stratejisi sahip olduğunuz marka ya da firmanın değerini, kazancını, itibarını ve güvenilir müşteri sayısını arttırmak için yapılan çalışmalardır. Firmanızın ya da markanızın prestijini arttırmak istiyorsanız reklam ajansımız tamda doğru adresinizdir.
        Reklam ajansımız markanız ya da firmanız için oluşturacağı stratejide birden çok bileşeni farklı etmenlere bağlı olarak planlamaktadır. Her sektörün farklı bir marka stratejisi olmalıdır. Örneğin inşaat sektörünün hedef kitlesi ile gıda sektörünün hedef kitlesi farklıdır. Reklam ajansımızın marka stratejinizi belirlerken en önemli gördüğü birkaç adımı sizinle paylaşacağız;
        Hedef Kitle: Marka planlaması yaparken markanın, ürünün ya da firmanın hitap ettiği hedef kitle çok önemlidir. Bu nedenle ilk hedef kitle tanımlanmalıdır. Sıra dışı tasarım yapan bir reklam ajansı olabilirsiniz. Eğer hedef kitleye hitap edemiyorsanız Dünyanın en büyük reklam ajansı ya da tasarımcısı olsanız dahi bir etkileşim ya da dönüşüm sağlamayasınız. Bu nedenle markanın ya da firmanın hazırlatacağı kurumsal kimlik, broşür, katalog, web sitesi veya diğer materyaller hedef kitleye hitap eden çalışmalardan oluşmalıdır. Aksi halde ne kadar iyi olursa olsun kazanç sağlamayacaktır.İstanbul'da bulunan reklam ajansımızda kurumsal kimlik, web tasarım, açık hava reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, tanıtım filmi ve fotoğraf çekimine kadar tüm hizmetleri almanız mümkündür.        Rakip Analizi: Reklam ajansımız marka stratejinizi yaparken incelediği en önemli kriterlerden bir tanesi de rakip analizidir. Rakip analizi de çok önemli bir etkendir. Hem pazarın ne yönde gittiğini anlayabilir hem de rakiplerinizin önüne geçecek noktaları yalnızca onları analiz ederek ortaya çıkarabilirsiniz. Rakip analizi sonrasında planlanan marka stratejileri her zaman kazanç sağlamıştır.
        Marka Hikayesi: Marka yada firmanız sizin için çok önemlidir. Öyleyse markanızı hedef kitlenize duyurmalısınız. Bunu yaparken de reklam ajansımız bu konuda size sonuna kadar yardımcı olacaktır. Markanızın hikayesini web siteniz, sosyal medyanız, kataloğunuz, broşürünüz, açık hava reklamlarınız, billboardlar, araç giydirmeleri, tanıtım filmleri gibi aklınıza gelebilecek tüm materyaller ile bir bütün olarak hazırlayalım.
        Reklam ajansı denildiğinde özellikle İstanbul'da ilk akla gelen firmalar arasındayız. Biz sadece reklam ajansı değiliz. Müşterilerimizle beraber kocaman bir aileyiz. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak marka planlamanızı yapmaya hazırız. Reklam ajansımızın en büyük iddiası farklı bir firmaya ihtiyaç duymadan tüm çözümleri sunan bir reklam ajansı oluşumuzdur.
        Sizde marka stratejinizi planlamamızı istiyorsanız. İstanbul merkezli reklam ajansımızı arayabilir, yazabilir yada ziyaret edebilirsiniz.PAYLAŞ