• WEB SİTE
  • MOBİL UYUMLU
  • SEO UYUMLU

ENSA TEKNOLOJİ YAYINDA!

Ensa Teknoloji Web Sitesi Tamamlandı.


         Ensa Teknoloji Türkiye’de 2003 yılından bu yana hizmet vermekte olup 2017 yılında yeni ismi olan Ensa Teknoloji adı ile hizmet vermeye başlamıştır. Ensa teknoloji tescilli markası olan ‘’Alarmplus’’ olarak Alarm sistemlerinde kiralama ve satış sistemleri üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini Her zaman zirvede tutan firmamız müşteri öneri ve taleplerine tam kapasite ile karşılama imkanına ulaşmıştır.

        Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak ihtiyaca dayalı çözümler sunmayı hedeflediğimizden, müşterilerimiz için web site paketleri oluşturduk. Bunun nedeni firmaya ihtiyacından fazlasını ödetmemektir. Ensa Teknoloji yetkilileri müşterilerimize özel oluşturduğumuz paketler arasından profesyonel paketi tercih etmiştir. Ensa Teknoloji yöneticileri ile yapılan görüşmeler sonrasında firmaya yakışır kurumsal çizgiden çıkmadan şık bir tasarım hazırlandı. Onaylanan çalışmalar sonrasında web siteleri kodlaması yazılmaya başlandı. Kodlamada php,Javascript, HTML5, CSS3 ve JQuery programlama dilleri kullanıldı. Hazırlanan web site çalışması seo optimizasyonuna uygun olarak derlendi. İlk girdilerin reklam ajansımız tarafından girilmesi ile çalışmada sona gelindi.

        Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Ensa Teknoloji'ye teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

SİTEYE GİT PAYLAŞ