Bir marka için en iyi strateji...

  • KURUMSAL KİMLİK
  • MARKA DANIŞMANLIĞI

ESC DANIŞMANLIK ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.

ESC Danışmanlık yetkilileri ile yapılan görüşmeler sonrasında firmanın kurumsal kimliğinin değiştirilmesi gündemimiz oldu.


        ESC Danışmanlık ve Sigorta Hizmetleri 1999 yılından itibaren otomotiv ve sigorta sektöründe faaliyet göstermektedir. Yılların verdiği bilgi birikimini ve tecrübelerini bulunduğu sektörde en iyisi, en güvenilir firma olmak için kullanmaktadır. Esc Danışmanlık müşterilerine K Belgesi, SRC Belgesi, Psikoteknik, ÜDY (Üst Düzey Yönetici) Belgesi, ODY (Orta Düzey Yönetici) belgesi,Araç Muayene ve hasar tazminatı konularında hem Avrupa hem de Anadolu yakasında bulunan ofisleri ile danışmanlık hizmeti vermektedir.

ESC Danışmanlık yetkilileri ile yapılan görüşmeler sonrasında firmanın kurumsal kimliğinin değiştirilmesi gündemimiz oldu.

ESC Danışmanlık yetkilileri ile yapılan görüşmeler sonrasında firmanın kurumsal kimliğinin değiştirilmesi gündemimiz oldu. Bu doğrultuda logodan başlayarak tüm kurumsal kimlik çalışmaları firma yetkililerin talepleri dikkate alınarak tasarlandı. ESC Danışmanlık yöneticilerinin memnuniyetleri Canlı Tasarım olarak bizleri mutlu etmiştir.

         Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden ESC DANIŞMANLIĞA teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ