Bir marka için en iyi strateji...

 • KURUMSAL KİMLİK
 • MARKA KİMLİĞİ
 • GRAFİK TASARIMI
 • KAVACIK REKLAM AJANSI
 • BEYKOZ REKLAM AJANSI

ESMYWORLD ESTHETIC KURUMSAL KİMLİK TASARIMI TAMAMLANDI.

Kurumsal kimlik reklam ajansımız tüm uzman kadrosuyla profesyonel tasarımlar hazırlamaktadır.


        Güzellik denildiğinde aklınıza bir çok şey gelebilir. Genel tanımıyla güzellik estetik bir zevk, iyi görünüm, hoşlanma duygusu oluşturan anlamlarına gelmektedir. Esymworld'te bu anlamda kişilerin güzelliğine güzellik katıyor.

        İyi tasarlanan bir kurumsal kimliğin en belirgin özelliği akılda kalıcı olmasıdır. Bununla birlikte estetik görünümlü ve gözü yormayan bir tasarım olmalıdır. Bunların bilinci ile çalışılan tasarımlar her zaman müşteride güven algısı oluşturmaktadır. Canlı Tasarım olarak bunun bilincinde olan ekibimiz yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Esymworld Esthetic firmasının terci ettiği reklam ajansı Canlı Tasarım Reklam Ajansıdır.></a>
           </div><br><br>
					 

          <p class=         Esmyworld Esthetic firma yetkilileride yaptığımız çalışmaları inceleyip sonrasında firmamıza ulaştılar. Yıllardır kullandıkları logo ve kurumsal kimlik tasarımını değiştirmek istediklerini ilettiler. Canlı Tasarım ekibi olarak ilk olarak sektör ve rakip analizi yaptık. Gerekli analizlerin ardından bir yol haritası çizildi. Logo tasarımına başlamadan önce Esmyworld Esthetic yöneticilerinin fikirleri alınarak standart çalışmalardan uzak kadın figürü kullanılmadan özel bir tasarım yapılmaya başlandı. Reklam ajansımızın yaptığı çalışmalardan sonra firma yetkililerine özel bir sunum dosyası hazırlandı. Yapılan logo çalışmalarından kendilerine en yakın olanını seçimlerini belirttiler. Seçilen logo ile kurumsal kimlik çalışmalarının diğer objeleri Kartvizit Tasarımı, Antetli Kâğıt Tasarımı, Fatura & İrsaliye Tasarımı, Torba Zarf Tasarımı, Pencereli Zarf Tasarımı, Cepli Dosya Tasarımı, Unutmayınız Kartı Tasarımı, Tahsilat Makbuzu Tasarımı, Mail imza tasarımı hazırlandı.

        Yapılan çalışmalar birer numune ile firma yetkililerine teslim edildi. Esmyworld esthetic yöneticilerinin memnuniyetleri Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bizleri mutlu etmiştir. Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Esmyworld Esthetic'e teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ