Bir marka için en iyi strateji...

  • WEB SİTE
  • MOBİL UYUMLU
  • SEO UYUMLU

FABRIQUE SPA YAYINDA!

Fabrique Spa Web Sitesi Tamamlandı.


         Son zamanların en son trendi, neredeyse her yerde varolan masaj salonları. Günümüzün ağır temposu ve yoğunluğundan arınmak için yaklaşık bir saat kadar verilen hizmet sonunda, insan kendini hafif ve rahatlamış hissediyor. Bakırköy masaj salonu olarak ilk akla gelen firma Fabriquespa masaj salonunun web sitesi için tercihi firmamız oldu. Bakırköy masaj salonunda deneyimli ve güler yüzlü personeller ile nezih bir ortamda profesyonel hizmet sunuyorlar.

         Müşterilerimize özel oluşturduğumuz paketler arasından profesyonel paketi firmamız karşılıklı yapılan görüşmeler neticesinde hazırlanan tasarım kendilerine sunuldu. Onaylanmasının ardından Mobil & Seo uyumlu kurumsal web site çalışmasına başlandı. Php programlama dili kullandığımız sitede Javascript, HTML5, CSS3 ve JQuery dilleriylede son noktalar tamamlandı.İlk girdilerin firmamız tarafından girilmesiyle son aşaması tamamlanan web sitesi teslim edildi.

        Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Fabriquespa'ya teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

SİTEYE GİT PAYLAŞ