• DİJİTAL REKLAM AJANSI?
  • PR ÇALIŞMALARI?
  • MARKA PR ÇALIŞMALARI

PR ÇALIŞMASININ ÖNEMİ

PR kısaca markanızın tanıtımını etkili bir biçimde yapan çalışmalar bütünüdür.

        Günümüzde marka, firma veya ürün tanıtımları yerine PR kelimesini çokça sıkça duymaktayız. PR bir markanınz kişinin ya da kurumun itibarını arttırmakla doğru orantılıdır. Yeni bir firmanız, markanız ya da ürününüz var ise PR çalışması ile bu ürünü istediğiniz mecralarda tanıtabilirsiniz.

        PR kısaca markanızın tanıtımını etkili bir biçimde yapan çalışmalar bütünüdür. PR çalışması hedef kitleye en doğru şekilde ulaşmanın yoludur. Doğru planlamış ve uygulanmış bir PR çalışması her zaman başarılı sonuçlar getirir.

        PR çalışmaları hem geleneksel hem de günümüzdeki daha aktif olarak var olan dijital ortamlarda yapılmaktadır. PR halkla ilişkiler çalışmasıdır demekte doğru olacaktır. PR çalışması doğru planlanmaması durumunda markanıza ya da ürününüze değer kaybettirecektir.

Canlı Tasarım Reklam Ajansı bugüne kadar yaptığı PR çalışmaları ile kendini kanıtlamış bir firmadır.

        Günümüzde her ne sektörde olursanız olun çok fazla rekabet olduğundan PR çalışmaları çok önem kazanmıştır. Firmanız Dünyanın en iyi, en kaliteli ürününü de çıkarsa tanıtımını yapmadığınız sürece değeri kimse tarafından bilinmeyecektir. Dolayısıyla PR çalışması bu aşamada çok önem taşımaktadır.

        Firmalar nasıl daha fazla satış yapabilirim konusunda araştırma yaptıklarında en iyi yolun iyi bir tanıtımdan / reklamdan geçtiği sonucuna varmıştırlar. PR çalışmasını doğru yapmanın en temel yolu bu konuda uzman bir reklam ajansı ile çalışmaktır.

        Canlı Tasarım Reklam Ajansı bugüne kadar yaptığı PR çalışmaları ile kendini kanıtlamış bir firmadır. Reklam ajansımızın en önemli özelliği olan tüm hizmetlerin tek bir noktadan çözülmesi PR çalışmalarında en iyi olmasını sağlamıştır.

        Canlı Tasarım Reklam Ajansı firmanızı, markanızı ya da ürününüzü logosundan, ambalajına, sosyal medyasından, tanıtım filmine, kataloglarından web sitesine kadar tüm tanıtım materyallerini kullanarak bir bütün tanıtım planlaması yapmaktadır.

PAYLAŞ