Bir marka için en iyi strateji...

  • WEB SİTE
  • MOBİL UYUMLU
  • SEO UYUMLU

JOKER GÜVENLİK YAYINDA!


        Dijital platformlar her alanda ön planda karşımıza çıkmaktadır. Kurumsal firmaların yüzü olan web siteler, potansiyel müşterilerinizin sizi ilk tanıyacağı yerdir. Dolayısıyla müşterinizin ilk izlenimleri web sitenizi inceledikten sonra başlamaktadır. Doğru kodlama ve kurumsal tasarımlarla oluşturulan web siteleri sizlere her zaman müşteri kazandırmaktadır.

Joker Güvenlik internet sitesi istanbul'un ödüllü reklam ajansı Canlı Tasarım tarafından hazırlandı.


        Joker Bilişim ve Güvenlik Sistemleri yetkilileri de bunun bilincinde olacaklar ki firmamıza erişim sağladılar. Yapılan görüşmeler sonrasında taleplerine göre hazırladığımız web site teklifimizi kendilerine ilettik. Olumlu dönüşlerinin ardından çalışmalarımıza başladık.

         Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak müşterilerimize ihtiyaç fazlası işler sunarak gereksiz ödemelerden onları kaçındırıyoruz. Örnek verecek olursak sadece bir tanıtım sitesi olacaksa ve sık güncelleme ihtiyacı olmayacaksa panelsiz web site paketlerimizden, aktif ürün ya da bilgi girişi yapılacaksa da panelli web site paketlerimizi öneriyoruz. Yönetim panelli web siteleri diğerlerine nazaran daha maliyetlidir. Dolayısıyla standart web site paketleri ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz müşterilerimize yönetim panelli web site önererek onları ekstra ödemeler çıkarmayarak onları koruyoruz. Biliyoruz ki doğruluk her zaman kazandırır.

        Joker Bilişim ve Güvenlik Sistemleri’nin web sitesi için kurumsalına uygun ve rakip analizleri yapılarak arayüz çalışması hazırlandı. Yetkililerle paylaşılan web ara yüz çalışması onayının ardından yazılım kısmına geçildi. Web sitenin tüm modülleri seo (arama motoru optimizasyonu) ve mobile uygun olarak tamamlanarak yayına alındı. Google’ye kayıdı yapılıp site haritaları da gönderildi.

        Tamamladığımız bu web site projesinin ilk veri girişleri reklam ajansımız tarafından girildi. Web site çalışması tamamlanarak yayına alındı. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bizleri tercih eden Joker Bilişim ve Güvenlik Sistemleri firmasına teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ