• ARAÇ KAPLAMA
  • AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

JOULE ENERJİ ARAÇ KAPLAMA TASARIMI TAMAMLANDI!


        Açık hava reklamları hedef kitlesince kolay fark edilebilen ve akılda kalıcı bir reklam çeşididir. Tabelalar ve totemler, ATM reklam uygulamaları, billboard, bigboard, megaboard, bina giydirme, cam üzerine uygulanan tasarımlar, çatı reklamları, çatı üstü reklam panoları, duvar reklamları, hareketli reklamlar, ışıklı panolar, levhalar, tabelalar, reklam panoları, otobüs durağı reklamları, pencere reklamları, poster panelleri, araç giydirme uygulamaları, vinil üzeri reklamlar, yönlendirme panoları ve levhaları, zeplin ve balon reklamları gibi çalışmaların tamamı açık hava reklamcılığına girmektedir.

Joule Enerji açık hava reklam çalışmaları reklam ajansımız tarafından hazırlandı.


        Günümüzde her ne kadar insanlar dijital ortamlarda daha fazlada takılsa, açık hava reklamcılığı önemini hala taşımaktadır. Gelişen teknoloji ve zamanın getirdiği yaşam tarzı ile insanlar artık eskisi kadar evlerde zaman geçirmemektedir. Dışarıya çıktıklarında billboardlardan araçlara, duraklardan binalara kadar her alan açık hava reklamcılığı ile karşılarına çıkmaktadır. Örneğin araç kaplama tasarımı yaptıran bir firma aracın seyir halinde bulunduğu her an reklamını da yapmaktadır. Dolayısıyla açık hava reklamcılığında bazı mecralar yüksek ücretler gerektirirken, bazıları düşük ücret ile hedef kitleye ulaşabilirler.

        Açık hava reklamcılığı doğru analiz yapılarak doğru mecralarda çalışmalar yapılırsa hedef kitleye nokta atışı yaptırabilir. Doğru mecraya, doğru tasarım yapılırsa size her zaman geri dönüş sağlayacaktır. Bilboard tasarımı olsun, araç kaplama tasarımı olsun hedef kitleye hitap edecek bir çalışma hazırlanmadıysa ne yazık ki geri dönüş beklemek yersiz olacaktır.

        Joule Enerji, "Müşteri Memnuniyetini" sağlamada yönetim politikası olarak müşterilerinin sunulan hizmetten beklentilerini tam olarak sağlayabilmek için farklı beklentileri karşılayabilen hizmetlerini, müşterilerine zamanında ve istenen kalitede sunmayı hedef haline getirmiş bir enerji firmasıdır.

        Joule Enerji de açık hava reklamlarının öneminin farkında olan bir firmadır. Dolayısıyla sürekli sahada olan araçlarının kaplanmasının sürekli reklam getirisi olacağının bilincindedir. Reklam ajansımızdan talepleri doğrultusunda firma araçlarının tasarım ve kaplama çalışmalarına başladık. Firmanın kurumsal çizgisi ve yöneticilerinin talepleri dikkate alınarak oluşturulan araç kaplama tasarımlarından seçimlerini yaparak çalışmaları tamamladık.

        Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak, Türkiye'nin her ilinde açık hava reklam çalışmalarımız mevcuttur. Yaptığımız çalışmalar ve firmaların memnuniyeti referansımız olmuştur. Araç kaplama, bilboard tasarımı, bina cephe kaplama, yönlendirme panoları, dubalar gibi tüm açık hava reklamcılığı ile ilgili çalışmalarımızdan sizleri de yararlandırmak isteriz. Bizimle çalıştığınızda anlayacaksınız ki önceliğimiz memnuniyetinizdir.

        Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bizleri tercih eden Joule Enerji'ye teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ