Bir marka için en iyi strateji...

  • NEDEN REKLAM AJANSI?
  • NEDEN MATBAA?
  • KAVACIK MATBAA
  • KAVACIK REKLAM AJANSI
  • BEYKOZ MATBAA
  • BEYKOZ REKLAM AJANSI

NEDEN REKLAM AJANSI? NEDEN BİZ?

Reklam Ajansı ile matbaa arasındaki ilişki nedir?


        Reklam ajansı, markaları, ürünleri veya hizmet özelliklerini tüketici davranışlarını ele alarak tasarım yapıp, geniş halk kitlelerine ulaştıran firmalardır.

        Canlı Tasarım Reklam Ajansı da bu doğrultuda İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Beykoz Kavacıkta bulunan bir reklam ajansıdır. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutan firmamız, kavacık reklam ajansı ve kavacık matbaa denildiğinde Anadolu yakasının ilk akla gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

        Reklam ajansları firmalara yönelik görevleri gerçekleştirirken ürünün en faydalı, en dikkat çekici, en çok tercih edilen yönlerini ortaya çıkararak işe başlar. Toplum analizi yaparak kime neye ve niye sorularına cevap arar. Bu bağlamda ulaşılan sonuç reklam ajansının ve müşterisinin gelinmesini istediği noktadır.

Kavacık Matbaa ve Reklam ajansı Adresi


        Canlı Tasarım Reklam Ajansının bulunduğu Kavacık, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün Anadolu ayağındadır. Kavacık 1980'li yıllardan sonra gelişmeye başlamış ve günümüzde Beykoz'un en önemli iş ve yaşam merkezlerinden biri olmuştur. Kavacık reklam ajansı olarak bilinen firmamız çalışma ortaklarımız sayesinde kavacık matbaa diye de anılmaktadır.

        Reklam ajansları sadece firmalara hizmet veriyor gibi görülseler de aslında tüketici içinde önemli bir yere sahiptir. Reklam ajansları firmaların, markaların veya hizmetlerin tanıtımı ile tüketicileri o firma, marka veya ürün hakkında ön bilgi sahibi yapmaktadır.

        Günümüzde reklam ajanslarına özenen matbaalar bulunmaktadır. Ekiplerine dahil ettikleri yarı tecrübeli grafikerler ile firmalara gidip aslında tecrübe sahibi oldukları matbaa hizmetlerinin yanı sıra tasarım hizmeti de verdiklerini iddaa etmektedirler. Tabi hiçbir zaman bir reklam ajansı tadı sunamayan matbaalar bir süre sonra bu müşterilerini kaybetmektedirler.

Reklam ajansları ve adresleri


        Canlı Tasarım Reklam ajansı olarak firmamızın kavacık matbaa diye de anıldığını söylemiştik. Reklam ajansımız aslında sadece tasarım hizmeti vermektedir. Matbaa hizmetlerini anlaşmalı matbaalarımız tarafından çözmekteyiz. İşini her zaman profesyonellerle çözen firmamız Anadolu yakasında özellikle Beykoz Kavacıkta, Beykoz – Kavacık Matbaa hizmetleri ve Beykoz – Kavacık Reklam Ajansı olarak tanınmaktadır.

        Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak referanslarımız ve çalışmalarımız yaptığımız işe ne kadar ciddi baktığımızın göstergesidir. Firmanız için doğru bir strateji arıyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.Çalışmalarımız için TIKLAYINIZ..

PAYLAŞ