• KAYATUR OPTİK
  • FUAR ÇALIŞMALARI
  • ROLLUP TASARIMI

KAYATUR OPTİK ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.

Kayatur Optik Fuar Çalışmaları tamamlandı.


         Kayatur Optik; Marka tescilleri kendisine ait ELEGANCE, G.DANO, FLOTT ,STUDIOLINE, HOLLYWOOD, PANDA, HALIFAX markalarını bünyesinde bulundurmakla birlikte, DUNLOP markasının optik çerçevesi ve güneş gözlüğü ürünlerinin Türkiye satış ve pazarlama sorumluluğunu üstlenmiştir, gözlük çerçevesi ve güneş gözlüklerinin ithalat, pazarlama ve servisini tamamen kendisi yapmaktadır. Türkiye çapında bulunan 1000in üzerindeki satış noktasıyla tüketicilerin ürünlerine ulaşmalarını son derece kolaylaştırmıştır.


        Kayatur optik 22 yılın vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Türkiye optik sektöründe hizmet vermektedir. 2500 optik çerçeve serisini alternatif renk seçenekleri ile 1500 güneş gözlüğü serisini modern tasarım çizgisi ile showroomlarında sergilemektedir. Her yıl 500den fazla optik çerçevesini ve 150den fazla güneş gözlüğü tasarımını kreasyonuna eklemektedir.


         Kayatur Optik fuar çalışmalarında kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğu rollup tasarımları için ajansımızı tercih etmiştir. Firma yöneticileri ile yapılan görüşmeler sonrasında çalışmalara başlanmış ve firmaya özel tasarımlar hazırlanarak baskılar teslim edilmiştir.


         Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Kayatur Optik'e teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.PAYLAŞ