• WEB SİTE
  • MOBİL UYUMLU
  • SEO UYUMLU

KC YALITIM YAYINDA!


        KC YALITIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. yapı ve yalıtım sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübesiyle su, ısı, ses yalıtımı, yapı kimyasallarında, satış ve taahhüt hizmeti veren bir kuruluştur. KC Yalıtım KÖSTER, WEBER, BTM, TEKNO YAPIKİMYASALLARI, FOSROC, FİLLİ BOYA, UKS, TECHNOWOOL markalarının yetkili bayisidir.

NGS Teknoloji Web Sitesi Tamamlandı.


        KC Yalıtım'ın bir süre önce katalog tasarımlarını reklam ajansımız üstlenmişti. Memnuniyetleri dolayısıyla firma yöneticleri kurumsal web site çalışmalarında da reklam ajansımızı tercih etmiştir. Firmanın kurumsal yapısı ve yöneticilerin talepleri doğrultusunda web arayüz tasarımlarını hazırlayıp sunumlarımızı yaptık. Kendilerininde beğenisiyle onaylanan web arayüz tasarımının yazılımına geçtik. Uzman kadorumuz ile her zaman son teknoloji ve trend yazılımlarla hazırladığımız web sitesi tamamlandı. Bu yazılım sürecinde mobil uyum ve seo optimizayonunada dikkat edildi. Kullanıcı kolaylığı için hazırlanan panelimiz entegre edildi. Böylece firma yöneticileri herhangi bir web uzmanına ihtiyaç duymadan sitelerine ürün veya bilgi girişi yapabileceklerdir. Firma prensibimiz gereği satış odaklı değil, ihtiyaca yönelik projeler hazılayarak müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

NGS Teknoloji Web Sitesi Tamamlandı.


        Tamamlamdığımız projenin ilk ürün ve bilgi sayfa girişleri reklam ajansımız tarafından girilerek teslim edildi.Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bizleri tercih eden KC Yalıtım'a teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ