• MENÜ TASARIMI
  • MENÜ BASKI
  • MATBAA

LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL KURUMSAL MENÜ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.

Sunduğu kalite ve hizmet ile sayılı hoteller arasında olan Limak Hotel'in reklam ajansı tercihi firmamız Canlı Tasarım Reklam Ajansı oldu.


        Limak, turizm sektörüne 1995 yılında Limak Arcadia ile giriş yapmıştır. Faaliyette bulunulan her sektörde öncü ve lider olma ilkesinden hareketle yatırımlara devam edilerek, 1998 yılında Antalya Kemer’de Limak Limra ve 2002 yılında Antalya Belek’te Limak Atlantis hizmete açılmıştır.

Tesislerde yıl boyu hizmet verilmekte ve yüzde 80’i aşan doluluk oranları istikrarlı bir şekilde sürdürülmektedir. Limak Turizm Grubu, yerli konuklarının yanı sıra her yıl dünyanın 40’a yakın ülkesinden gelen misafirleri ağırlamaktadır.

Sunduğu kalite ve hizmet ile sayılı hoteller arasında olan Limak Hotel'in reklam ajansı tercihi firmamız Canlı Tasarım Reklam Ajansı oldu.
Güvenilir bir marka olmuş LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL'in kavacıkta bulunan hoteli için yeni trendlere uygun şekilde planlanarak hazırlanan tasarım çalışmalarını tamamladık. Yetkililerin fikirleri doğrultusunda restaurant menü, bar menü, oda servis menü, mini bar menü gibi hotelin tüm menü çalışmaları reklam ajansımız tarafından yeniden hazırlandı.Yapılan çalışmalar mekanizma ve lak gibi özel uygulamalar ile daha şık bir görüntüye büründü.

Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri her zaman bizleri tercih eden Limak Eurasia Luxury Hotel teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ