Bir marka için en iyi strateji...

  • WEB SİTE
  • YÖNETİM PANELLİ
  • SEO UYUMLU

MAIA CHOCOLATES YAYINDA!

Maia Chocolates Web Sitesi Tamamlandı.


        Çengelköy merkezli sayılı çikolata markaları arasına girme yolunda hızla ilerleyen Maia Chocolates'ın web tasarımı için tercihi Canlı Tasarım oldu. Enfes çikolatalarıyla çengelköyde adından söz ettiren Maia Chocolates'ın şık mekanlarına uygun web tasarım çalışmamızı tamamladık.

        Müşterilerimize özel oluşturduğumuz paketler arasından özel (full) paket seçildi. Maia Chocolates'ın yöneticileri ile yapılan görüşmeler sonrasında şık mekanlarına uygun bir tasarım belirlendi. Karışılıklı onaylanan çalışmalar sonrasında web siteleri yönetim panelli olarak dizayn edildi. Ürün ve ürün grupları kendileri tarafından girilecek şekilde hazırlanan çalışmada php programlama dili kullanıldı. Hazırlanan web site çalışması seo optimizasyonuna uygun olarak derlendi.

        Tamamlanan proje yönetim panelli bir web site olduğundan firmanın hiç bir şekilde web uzmanına ihtiyaç duymadan, kendi içinde facebook gibi herhangi bir sosyal ağ sitesine resim veya durum eklemek kadar basit bir yapıda çözeceklerdir.

        Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Maia Chocolates'e teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

SİTEYE GİT PAYLAŞ