Bir marka için en iyi strateji...

  • WEB SİTE
  • MOBİL UYUMLU
  • SEO UYUMLU

MASTERNET YAYINDA!


MasterNet internet sitesi istanbul'un ödüllü reklam ajansı Canlı Tasarım tarafından hazırlandı.


        Web site, arama motorlarında erişebilirliği sağlayan, ana kolları ile kişi veya kurumların ürün ve hizmetlerini tanıtan kurumsal çizgilerle grafik ve metinlerin bir araya geldiği bir sistem bütünüdür. Kısacası kişi veya kurumları dijital ortamda tanıtan veya pazarlayan bir sistem bütünüdür.

        Web siteleri yönetim panelli veya panelsiz olarak yapılabilir. Yönetim panelli web siteleri, diğerlerine göre daha maliyetli gibi görünseler de uzun vadede daha kazançlı olduğu ortaya çıkmaktadır. Yönetilebilir web siteleri güncelleme gerektiğinde herhangi bir firmaya ya da kişiye bağlı kalmadan panelden yapılabilir. Sık sık güncelleme yapılmayacaksa yönetim panelsiz web siteler yapılar daha uygundur.

         Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak hazırladığımız tüm web sitelerinde firmanın kurumsalına uygun bir tasarım hazırlarken içeriğin özgün olmasına önem gösteriyoruz. Bununla birlikte arama motorları optimizasyonu kurallarına uygun modüller yazarak, hazırladığımız web sitenin firmaya müşteri ve kazanç olarak dönmesini sağlıyoruz.

        Master Net A.Ş şehir / ülke güvenliği, kritik tesis güvenliği, genel elektronik güvenlik, görüntüleme sistemleri, CCTV, bina otomasyonu, iletişim, IT altyapıları gibi yüksek teknoloji gerektiren faaliyetlerde bulunmak üzere 19 yıl önce kurulmuştur.

        Master Net firması kurumsal yapısına uygun bir web site ihtiyacının olduğunu reklam ajansımız ile paylaştı. Web tasarım ajansımız tarafından bir ön analiz yapılarak çalışmalara başlandı. Firmanın talepleri ve ihtiyacı doğrultusunda yönetim panelli bir web sitesi yapmanın uygun olduğu kanaatine varıldı. Web tasarım ajansımızın uzman kadrosuyla başladığımız projenin ilk olarak ara yüz tasarımları hazırlandı. Web tasarım ajansımızın firmanın kurumsalına uygun sade, kullanım kolaylığı ve şık görüntüsünü yansıttığımız tasarımlar firma tarafından çok beğenildi. Tasarım onayının ardından web tasarım ajansımızın yazılım ekibi ile proje seo ve mobil uyumlu olarak hazırlandı. İlk içeriklerin web tasarım ajansımız tarafından girilmesi ile birlikte çalışmanın sonuna gelindi. Memnuniyetlerini ileten firma yetkilileri sonraki projelerde de firmamızı tercih edecekleri bilgisini paylaşmaları bizleri mutlu etti.

        Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bizleri tercih eden Master Net A.Ş. firmasına teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.PAYLAŞ