Bir marka için en iyi strateji...

  • KATALOG TASARIMI
  • MATBAA
  • BROŞÜR TASARIMI

OPAK OPTİK 2018 KATALOG ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.

Kavacık Katalog Reklamn Ajansı        2000 yılından bugüne deneyimli kadrosuyla hizmet veren Opak Optik, göz sağlığınızı tıbbın ve teknolojinin en gelişmiş yöntemleriyle koruyarak güvence altına alan bir firmadır. İstanbul’da 5000 m2 toplam alana sahip üretim tesisi, 170’in üzerinde çalışanı, 16 şubesi ve Türkiye genelinde 3.000’in üzerinde satış noktası ile ülkemizin önde gelen üreticilerinden olmayı sürdüren Opak Optik, ürün yelpazesini her geçen gün arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kavacık Katalog Reklamn Ajansı


         Türkiye geneline yayılmış olan geniş şube ve bayi ağı ile müşterilerine çok daha yakın olan Opak Optik, Sirkeci, Kadıköy, Ümraniye, Bakırköy, Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Gaziantep, Konya, Kayseri, Bursa, İzmit, Samsun, İzmir, Manisa, Denizli ve Çanakkale’de güler yüzlü ve eğitimli personeli ile her gün kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Kavacık Katalog Reklamn Ajansı


         Opak Optik'in 2018 tüm katalogları reklam ajansımız tarafından yapılmıştır. 2018 MULTIFREE Kataloğu, 2018 ESSILOR EXCLUSIVE Kataloğu, 2018 ESSILOR AMATSI Kataloğu ve 2018 ESSILOR Kataloğu olmak üzere 4 katalog çalışması yapılmıştır. Eğlenceli bir çalışma ile Opak Optik kalitesine yakışır katalog tasarımları yaptık.

Kavacık Katalog Reklamn Ajansı


Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri olarak bizleri tercih eden Opak Optik'e teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ