Bir marka için en iyi strateji...

  • NEDEN REKLAM AJANSI?
  • NEDEN MATBAA?
  • İSTANBUL REKLAM AJANSI
  • KAVACIK REKLAM AJANSI
  • BEYKOZ REKLAM AJANSI

REKLAM AJANSI SİZE NE KATAR ?

Reklam Ajansı ile matbaa arasındaki ilişki nedir?


        İşletmelerin hizmet veya ürünlerini tanıtarak satışlarını arttırmak için kullanılan en yaygın yöntem reklamdır. Seçtiğiniz reklam ajansıda bu noktada çok önem taşımaktadır. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak İstanbul Beykoz- Kavacık ve Ümraniye’de bulunan ofislerimizin reklamınız için temel amacı;
• Satışlarınızı arttırmak,
• Satıcı sayınızı arttırmak,
• Marka Bağımlılığı Yaratmak
• Yeni mal ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak,
• İşletmenizin bilinirliğini ve itibarını arttırmak
• Satış ve pazar payınızı arttırmaktır.

        Canlı Tasarım Reklam Ajansı, Ümraniye Merkez, Beykoz Kavacık Ofisi ile hizmet vermektedir. İstanbul’un sayılı reklam ajansıları arasında yer alan firmamız Beykoz Kavacık Reklam Ajansı, Ümraniye Reklam Ajansı denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasındadır. Reklam Ajans ofisimiz İstanbul’da olmasına rağmen Kıbrıs, Denizli, İzmir, Ankara, Londra, Afrika gibi hem Türkiye’de hem de yurtdışına işler yapmaktadır.

Reklam Ajansı ile matbaa arasındaki ilişki nedir?


Reklam ajansımız işletmeniz için neler yapar sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz;

        Kurumsal Kimlik, kurumun hedef kitlesine ulaşması, onların dikkatini çekebilmesi için sonsuz büyük önem taşır. Kurumsal kimlik denildiğinde loqo, amblem, antetli kâğıt, kartvizit, zarf, dosya, tebrik kartı, şirket içi iletişim dokümanları, fatura, makbuz, personel takip formları, başarı belgesi, sertifika, bayrak, çıkartma, ajanda, bloknot, takvim vb. çalışmalar akla gelmektedir. Canlı Tasarım Reklam Ajansı sizi ve firmanızı en iyi şekilde yansıtacak, akılda kalıcı tasarımlar yaparak firma bilinirliğinizi arttıracak kurumsal kimlik çalışmaları yapmaktadır.

        Tanıtım Materyalleri, Markanın öncelikli hedefi akılda kalmak ve bilinir olmaktır. Bu doğrultuda tüm çalışmalar sizi yansıtıp en iyi etkiyi bırakmalıdır.Tanıtım materyalleri, dergi, katalog, broşür, el ilanı, ambalaj, kutu tasarımı, poster, bilboard ve daha bir çok tasarım ve baskı çalışmalarını kapsamaktadır.
Reklam ajansımızın bu çalışmalarda önemli kriterleri "Ne İçin?", "Kimler İçin?", "Ne?", "Nasıl Anlatılmak İsteniyor", "Hedef Kitleye Nasıl Ulaştırılır" gibi önemli soruların cevaplarıdır

        İnteraktif Hizmetler, Firmanızı ya da markanızı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay yolu şüphesiz web siteniz, sosyal medyadır.Reklam ajansımız ile çalıştığınızda, web sitenizle birlikte sosyal medyayı en etkin bir şekilde kullanımını sağlayarak, kısa bir döngü sonrasında sizlere kazanç kapılarını da ardı ardına kadar açacaktır.

        Açık Hava Reklamcılığı, Firmanızı ya da markanızı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay yolu şüphesiz web siteniz, sosyal medyadır.Çok büyük kitlelere ulaşıp reklamı yapılan ürünün, hizmetin sürekli yinelenerek akıllarda kalması sağlamaktadır. Caddelere baktığınızda billboard reklamları, tabelalar, araç kaplamalar ve cam kaplamaların çok yaygın olarak kullanıldığını göreceksiniz. Hedef kitlenin gözünde güvenilir bir firma imajı çizmenin en önemli yollarından biriside firmanızı veya ürününüzü insanlara her mecrada gösterebilmektir. Canlı Tasarım olarak istediğimiz, billboard, cam ve araç giydirme açık hava reklamlarıyla prestijinizi yükseltmektir.

        Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal medyanın etkin bir şekilde kullanımını sağlamak, kısa bir döngü ile kazanç kapılarını ardı ardına açacaktır.Sosyal medya günümüzde çok kullanılan bir platformdur. Öyle ki sosyal medyayı en etkin bir şekilde kullanımını sağlamak, kısa bir döngü sonrasında sizlere kazanç kapılarını da ardı ardına kadar açmak olacaktır.

        Fotoğraf ve Tanıtım Filmi, Harika bir işletmeniz var, fakat bunu yalnızca siz biliyorsunuz. Bu durumda işletmenizin ürününüzün veya hizmetinizin tanıtılmaya ihtiyacı var. Profesyonel fotoğraf çekimi ve tanıtım filmi, kaliteli malzeme ve fotoğrafçılara bağlıdır. Bu alanda profesyonelleşmiş kişiler, her zaman daha başarılı sonucu verir. Reklam Ajansımızın profesyonel fotoğraf ekibi size bu konuda çözüm sunmaktadır.

        Fuar ve Promosyon Promosyon aslında özendirme anlamına gelmektedir. Dikkat çekmiyor gibi görünseler de en büyük reklam kaynaklarıdır. Teknolojiyi yakından takip eden ekibimiz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sayesinde, Canlı Tasarım imzasını taşıyan ürünler bugün yurtiçi ve yurtdışı piyasada birçok firmanın vazgeçilmez hediyesi olmuştur.Fuar ve tanıtımlarınızda bloknot, ajanda, kalem, çakmak, rollo-up, usb, mousepad, takvim, çanta gibi aklınıza gelebilecek tüm promosyon ürünlerinde çözüm sunuyoruz.

Kavacık Matbaa ve Reklam ajansı Adresi


        Canlı Tasarım Reklam ajansı olarak firmamızın kavacık matbaa, kavacık reklam ajansı diye anıldığını söylemiştik. Matbaa hizmetlerini anlaşmalı matbaalarımız tarafından çözmekteyiz. İşini her zaman profesyonellerle çözen firmamız Anadolu yakasında Beykoz Kavacıkta bulunan ofisle hizmete başlanmış, daha sonra merkez şubemizi Ümraniye bölgesine açmış, o bölgede de ve İstanbul genelinde hatrı sayılır bir müşteri portföyü oluşturmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayız.

        Biliyoruz ki, zamanınız çok değerli bu nedenle reklam ajansımızı aramanız durumunda bizler sizleri ziyaret ediyoruz. Bizimle çalıştığınızda anlayacaksınız ki, önceliğimiz memnuniyetiniz.

PAYLAŞ