• SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
  • MARKA DANIŞMANLIĞI

SOSYAL MEDYA REKLAM AJANSININÖNEMİ


        Sürekli gelişen teknoloji ile kişi veya firmaların fikirlerini, hizmetlerini ya da ürünleri paylaşacağı, tanıtacağı platformlar artmıştır. Sanal ortamda bu platformlar sosyal medya olarak adlandırılmaktadır. Sosyal medya çok büyük kitlelere, küçük bütçelerle ulaşılabilen platformlardır. Daha açık bir deyişle firmanızın İstanbul – Bebek’te bulunduğunu varsayalım. Sosyal medya ya da internet siteniz olmasa siz sadece Bebek’teki hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ile sadece İstanbul değil tüm Türkiye<7a>’ye hatta Dünyadaki hedef kitlenizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

        Günümüzde
sosyal medya özellikle fenomenler göz önünde bulundurulursa çok fazla kişiyi zengin etmiştir. Sosyal medya kullanımı ya da reklamı her sektör ve firmaya göre farklı planlanmalıdır. Dolayısıyla firmanızın sosyal medyasının yönetimini bu işte profesyonel olan reklam ajanslarına vermelisiniz.

Sosyal medya yönetimini profesyonel bir şekilde almak istiyorsanız reklam ajansımız doğru adrestir.        Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak biz, firmalar için sadece sosyal medyanın yeterli bir tanıtım ve reklam aracı olduğunu düşünmüyoruz. Sosyal medya bir firmanın tanıtım, prestij ve reklamı için önemli bir taşıdır. Fakat sosyal medyanızı, onu destekleyen web sitenizle, web sitenizdeki blog yazılarıyla ya da müşteri portföyüne göndereceğiniz mailing sistemi ile bir bütün olarak kullanırsanız çok daha büyük bir etki ve dönüş alırsınız.

        Reklam ajansımız müşterilerine sunduğu dijital paketleri ile hem sosyal medyanızı yönetirken hem Google adwors reklamlarınızı hem de web sitenizdeki blog sistemini yönetmektedir. Reklam ajansımız sosyal medya yönetimini yaparken tasarım gücünü kullanarak görsel ve video paylaşımlarını uygun kelimeler, yazılar ve müzik kullanarak hedef kitleye ulaştırmaktadır.

        İstanbul merkezli olan reklam ajansımız Türkiye’nin birçok ilindeki birçok sektöre sosyal medya yönetimi konusunda destek vermektedir. Reklam ajansımızı arayarak size özel sunacağımız sosyal medya / dijital paketlerimizden yararlanabilirsiniz.PAYLAŞ