Bir marka için en iyi strateji...

  • SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
  • MARKA DANIŞMANLIĞI

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ PLANLAMASI


        Sosyal medya yönetimi oldukça popüler bir yönetim şekli halini almıştır. Günümüzde gelinen noktada biliyoruz ki sosyal medya yönetimi hedef kitleye ulaşmanın en etkin çözümüdür. Öyle ki basılı reklam çözümlerinin yanında daha fazla kişiye ulaşmayı sağlayan bir sistemdir. Sosyal medya yönetimi aslında bir basılı reklam çalışmasıdır. Bir ürünü ya da hizmeti sadece paylaşmak ya da sponsorlu reklam vermek sizi hedef kitleye kısmi olarak ulaştırsa da başarısız olma olasılığı çok yüksektir. Bunun sebebi hazırlanan paylaşım tasarımının yaratıcılığı ve ilgi çekiciliğidir. Daha açık bir deyişle instagram, facebook, linkedin ya da diğer platformlarda gezinirken sponsporlu reklamlar önümüzde düşmektedir. Birçoğu ilgimizi bile çekmez burada önemli nokta hedef kitlenin ilgisini çekecek bir tasarım çalışması hazırlamaktır. Bunu da en iyi reklam ajansları yapmaktadır.

Sosyal medya çalışmalarında en önemli noktalardan bir tanesi özgün içerik oluşturmaktır. Özgün içerik hem sosyal medya platformlarında hem de sitelerde çok önemlidir. Özgün içerik sizi arama motorlarında daima yukarı taşımaktadır. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bunun bilincinde çalışmalar hazırlayarak daima müşteriye dönüş oranını en yüksek olacak şekilde hareket ediyoruz. Yaptığımız tasarımları ilgi çekici, özgün ve hedef kitleye yönelik algoritmalar ışığında hazırlıyoruz.

Sosyal medya yönetimi profeyonel reklam ajansı hizmetidir.Sosyal medya çalışmalarının en güzel yanı düşük bütçelerle çok yüksek hedef kitleye ulaşabilmektir. Bugün İstanbul’dan verdiğiniz bir reklam ile Türkiye’nin en batısından en doğusuna kadar tüm illerden dönüş alabilirsiniz. Bunu size sağlayacak en önemli iki etken sosyal medya ve televizyon reklamlarıdır. Televizyon reklamları oldukça yüksek bütçeler gerektirirken sosyal medya platformları çok uygun fiyatlar sunmaktadırlar.

Sosyal medya yönetiminde doğru reklam ajansı ile çalışmak çok önemlidir. İşin bilincinde doğru stratejiler izleyen bir reklam ajansı her zaman kazandır. Sosyal medya tasarımlarının hazırlanması, uygun hashtaglerle paylaşılmasının yanı sıra hangi gün ve saatlerde paylaşılması da çok önemlidir. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak sosyal medya paylaşımının öncesinde hedef kitle, rakip analizi, içerik, hashtag, paylaşım gün ve saat analizleri yapılarak en doğru strateji ile çalışmalarımızı hazırlıyoruz.

Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak tüm reklam çözümlerini tek noktadan çözmenin avantajlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Katalog için farklı, web sitesi için farklı, sosyal medya için farklı reklam ajansları ile çalışan firmalar ne yazık ki firmanın güvenirliliği ve kurumsallığından uzaklaşmaktadırlar. Doğru reklam ajansı ile tüm reklam çözümlerini tek noktadan alınması, firmanın kurumsal çizgisinden sapmadan çözüm almasına olanak sağlar.

Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Ajans prensiplerimiz gereği yapabileceğimiz işten fazlasını almıyoruz. Dolayısıyla sosyal medya yönetimini alabileceğimiz firma sayısı da belirlidir. Sizde hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen geç kalmayın. Unutmayın ki doğru reklam her zaman kazandırır.PAYLAŞ