Bir marka için en iyi strateji...

  • WEB SİTE
  • MOBİL UYUMLU
  • SEO UYUMLU

TVENTEC YAYINDA!


Tventec savunma sanayi web sitesi web tasarım reklam ajansımız tarafından hazırlandı.


        Firmaların web sitesi yaptırırken yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi ihtiyacını tam belirleyememesidir. Firmanın ihtiyacı olan kullanımın dışına çıkan bir web sitesi çalışması, her zaman firmaya eksi puan kazandıracaktır. Firmalar kendi analizini yapamıyor ise devreye reklam ajansları girmelidir. Yetkililere doğru soruları sorarak firmanın ihtiyacı olan web sitesini planlayabilirler.

        Bu konuyu daha basit bir dille anlatacak olursak. Firmanız hizmet sektöründe ve de web sitesinin sık güncellenmesi gerekmiyorsa o firmaya yönetim panelli web sitesi hazırlamak gereksiz yüksek maliyet çıkaracaktır. Dolayısıyla her zaman ihtiyaca yönelik çalışmalar hazırlatan web tasarım ajanslarını tercih etmelisiniz.

Tventec savunma sanayi web sitesi reklam ajansımız tarafından hazırlandı.        Daha önce birçok çalışmada bir araya geldiğimiz Tventec firması, önceki çalışmalarımızdaki memnuniyetleri sebebiyle web site çalışmalarını da reklam ajansımıza devretti. Firma yetkilileri ile görüştüğümüzde bu web sitesinin daha çok savunma sanayine ve mobil çözümlere, kısacası üst düzey güvenlik sistemleri konulu bir çalışma olması gerektiğini konuştuk.

        Tventec web sitesi çözüm odaklı bir yapıya sahip olması gerekirken aynı zamanda da ürün portföyünü sergileyebilecekleri alanlara ihtiyaç duyulmuştur. Web tasarım ajansımız tarafından yapılan araştırmalar ve rakip analizleri sonrasında firmaya yönetim panelli bir web sitesi yapılması konusundan anlaşıldı. Yönetim paneli olmasının amacı sitede sık sık veri değişimi, ürün güncellemesi olduğundan her defasında firma hizmet bedeli ödememesi ve kendi bünyesinde çözüm oluşturabilmesidir.

        Tventec firmasının kurumsal yapısına uygun bir arayüz tasarımı hazırlandı. Web sitesinde kullanılan resimler ve renkler konu ile bağdaştırıldı. Hazırladığımız web sitesi arayüzü firma yetkililerine sunuldu. Web arayüz tasarımından olumlu dönüş alır olmaz web sitenin yazılım kısmına geçildi. Sözleşmede belirtilen tarihe sadık kalınarak web site çalışması tamamlandı. İlk verilerin web tasarım ajansımız tarafından girilmesinin ardından site yayına alındı.

        Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bizleri tercih eden Tventec firmasına teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

PAYLAŞ