Bir marka için en iyi strateji...

İNTERAKTİF REKLAM

      İnteraktif reklamcılık dijital reklamcılık ile aynı gibi düşünülebilir. İnteraktif etkileşim demektir. İnteraktif kavramı her ne kadar yeni bir kavram gibi görünsede çok eskiye dayanan bir tekniktir. Örneğin bir dondurma çubuğundaki bedava yazısı müşteri ve satıcı arasında bir etkileşim sağlamaktadır. Müşteri ürün bedavasından yararlanırken, satıcı bedava çubuklarından geri dönüşümü ölçebilir. Bu karşılıklı etkileşimin (interaktif) bir öneğidir.

      İnteraktif reklamcılık marka yada ürün ile müşteri arasındaki iletişimi konu alır. Bu iki yönlü iletişim sayesinde reklam verene ürünü ile ilgili iyileştirme vede geliştirme fırsatı sunar. Buna göre Google Adwords Reklamları, Facebook Reklamları, İnstagram Reklamları interaktif reklamcılığa örnek gösterilebilir. Google'ye reklam verdiğinizde reklamınızın kaç kişi izlediği, kaçı tıklanıldığı gibi analizleri detaylı şekilde görebilirsiniz.

      Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak firmamızla yaptığınız anlaşmalar ile google adwors reklamları, instagram ve facebook reklam çalışmalarında sizlere hizmet veriyoruz. Müşteri kitlenize hitap edecek tasarım çalışmaları hazırlarken, reklamlarınızın yönetimide kontrol ederek müşteri etkileşiminizi sağlıyoruz. Reklamların dışında müşterilerinize özel mailing çalışmalarız, paylaşım tasarımları, banner tasarımları gibi interaktif çalışmalar yaparak müşterilerinizin dikkatini firmanız üzerine yoğunlaştırıyoruz. Müşteri kitlesinin dikkatini çekmek demek, markanızın güvenle anılması ve size kazanç demektir. İnteraktif çalışmalar sanal çalışmalar olduğundan hatalar ve güncellemeler anında yapılabilmektedir.

İnteraktif reklam öalışmalarımız için TIKLAYINIZ.

Canlı tasarım firma tanıtım sunumları, mailing, e katalog gibi sana alemdeki tüm reklam ihyitaçlarınıza çözüm sunuyor.

Öne Çıkan Projelerimiz