web tasarım whatsapp iletişim

Bir marka için en iyi strateji...

BASILI İŞLER / TANITIM MATERYALLERİ;

       Grafik tasarım, basılı veya interaktif alanlarda kullanabileceğiniz qörsel tasarılardır. Canlı Tasarım Reklam Ajansı tecrübesiyle rakiplerinizden sizleri ayıracak, fark yaratacak, prestij kazandıracak işler yapmayı hedefleyerek yola çıkan bir reklam ajansıdır.

       Grafik tasarım sanatın hayal gücü ile birleştiği görsel iletişim yöntemidir. Bir firmayı, markayı yada ürünü anlatmak / tanıtmak amacıyla bu iletişim yöntemi kullanılmaktadır. Tasarım çalışmaları ne kadar etkili ve ilgi çekici olursa ulaşılmak istenen kitleyede o kadar etki eder. Kısacasası bazen sayfalarca anlatımı olan bir tanıtımı veya ürünü tek görselde anlatabilirsiniz. Bu nedenle çalıştığınız tasarım ekibi çok önemlidir. Profesyonellerce ince detaylar düşünülerek tasarlanmış bir çalışma size kazanç getirirken, ucuza kaçmak adına işinde henüz uzman olmamış kişiler tercih edildiğinde, sadece maddi kayıp yaşamayıp, müşterinin ürün/marka güven algısınıda yitirebilirsiniz.

       Grafik tasarım artık hayatımızda her alanda önümüze çıkmaktadır. Logo, kartvizit, broşür, katalog, dergi, ilan, gazete, bilboard, araç kaplama, bina cehpe reklam tasarımı, kalem, çakmak, defter, ajanda, web site, kıyafete kadar baktığımız gördüğümüz her yerde bir tasarım bulunmaktadır.

      Günümüzde her firmanın bir reklam ajansına ihtiyacı bulunmaktadır. Reklam ajansı tercih edilirken bakılması gereken en önemli nokta çalıştığı kişiler ve çalışmalarıdır. Yapılan tasarım çalışmaları ve çalışılan firmalar o ajansın tercih edilme sebebini oluşturmalıdır. Tabikide ücret konusuda önemlidir. Ne yazıkki yapılan işe karşı çok yüksek ücretler talep eden reklam ajansılarıda bulunmaktadır. Bu anlamda Canlı Tasarım Reklam Ajansı çok titiz davranarak yapılan çalışmaya göre verilebilecek en uygun bütçeyi çıkarmaktadır.

Katalog, Broşür, El İlanı, İnsert
       Tanıtım denildiğinde şüphesiz ilk akla gelen basılı materyal broşür, insert, bilboard, dergi ilanı veya el ilanlarıdır. Bu çalışmalarda Canlı Tasarım Reklam Ajansı için en önemli kriterler "Ne İçin?", "Kimler İçin?", "Ne?","Nasıl Anlatılmak İsteniyor", "Hedef Kitleye Nasıl Ulaştırılır" gibi önemli soruların cevaplarıdır. Profesyonel tasarımcılarımız tarafından bu soruları yanıtları düşünülerek hazırlanan tasarımlar her zaman müşteriye kazanç ve memnuniyet sağlamaktadır.

Dergi İlan Tasarımı
       Hedef kitleleri ile dergiler; bilgilendirici, bütünleyici ve paylaşımcı bir mecra yaratır, okurla kurum arasında iletişim sağlayan bir köprüdür. Profesyonel ekibimiz kurumsal ve etkiyiciyi tasarımlara imza atarak hem firmalarına prestij katar hem de hedef kitlede güven duygusunu arttırır.

Ambalaj Tasarımı
       Ürünün kalitesini gösteren en büyük özelliklerden bir tanesi şüphesiz ambalajıdır. Kalite algınızı iyi yansıtmak istiyorsanız Canlı Tasarım Reklam Ajansının uzman ekibine güvenebilirsiniz.

Matbaa Hizmetleri
       Günümüzde birçok reklam ajansı sadece tasarım ajansı şeklinde hizmet vermektedir. Müşteriler her zaman tek bir kişi ile muhattap olmak isteyeceğinden tasarım için ayrı firma, baskı için ayrı bir matbaa arayışı içine girmek istemezler. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak tasarımını hazırladığımız işlerin baskı sürecinide takip edip işi sorunsuz şekilde müşteriye teslim etmekteyiz.

Basılı reklam çalışmalarımızı görmek için TIKLAYINIZ.

Tanıtım materyalleri tasarım ve matbaa hizmetleri konusunda profesyonel ekibin adresi canlı tasarım reklam ajansı.

Öne Çıkan Projelerimiz