Bir marka için en iyi strateji...

Tanıtım Materyalleri;

      Grafik tasarım basılı veya interaktif alanlarda kullanabileceğiniz qörsel tasarılardır. Canlı Tasarım Reklam Hizmetleri tecrübesiyle rakiplerinizden sizleri ayıracak, fark yaratacak, prestij ve para kazandıracak işler yapmayı hedefleyerek yola çıkan bir reklam ajansıdır.

      Katalog, Broşür, El İlanı, İnsert:Tanıtım denildiğinde şüphesiz ilk akla gelen basılı materyal broşür veya el ilanlarıdır. Bu çalışmalarda Canlı Tasarım Reklam Ajansı için en önemli kriterler "Ne İçin?", "Kimler İçin?", "Ne?","Nasıl Anlatılmak İsteniyor", "Hedef Kitleye Nasıl Ulaştırılır" gibi önemli soruların cevaplarıdır.

      Dergi İlan Tasarımı:Hedef kitleleri ile dergiler; bilgilendirici, bütünleyici ve paylaşımcı bir mecra yaratır, okurla kurum arasında iletişim sağlayan bir köprüdür. Profesyonel ekibimiz ile kurumsal ve etkiyiciyi tasarımlara imza atan firmalar dergi ilanları ile hem firmalarına prestij katar hem de hedef kitlede güven duygusunu arttırır.

      Ambalaj Tasarımı:Ürünün kalitesini gösteren en büyük özelliklerden bir tanesi şüphesiz ambalajıdır.Kalite algınızı iyi yansıtmak istiyorsanız Canlı Tasarım ekibine güvenebilirsiniz.

      Matbaa Hizmetleri:Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak sadece tasarım hizmeti değil işin son aşaması olan matbaa hizmetlerine hizmet sunuyoruz.
Konvansiyonel reklam çalışmalarımızı görmek için TIKLAYINIZ.

  • Katalog
  • Broşür & Insert
  • Dergi
  • Gazete İlanı
  • Ambalaj
Tanıtım materyalleri tasarım ve matbaa hizmetleri konusunda profesyonel ekibin adresi canlı tasarım reklam ajansı.

Öne Çıkan Projelerimiz