web tasarım whatsapp iletişim

Bir marka için en iyi strateji...

WEB TASARIM ve YAZILIMI

      Web sitesi oluşturmak başlı başına bir yolculuktur diyebiliriz. Doğru analiz, planlama ve profesyonel dokunuşlar gerektirir. Web siteniz sadece olsun diye değil, potansiyel müşterilerinize ulaşmak amacıyla dijital dünyada ben buradayım demelidir. Tüm dijital platformlara uyumlu ve güncel teknoloji kullanılarak hazırlanan web siteleri, rakiplerinizi geride bırakıp dijital dünyada lider olmanız anlamına gelmektedir.


      Web tasarım dijital dünyada sizleri hedef kitlenize ulaştıracak en önemli dijital yapıdır. Web sitenizin oluşturulması sürecinde firmanız veya markanızın hedefleri, müşteri kitlesi ve web sitesinden beklentiniz çok önemlidir. Web tasarım ajansımız sizlerin dijital dünyadaki yüzünüzün yansımasıdır. Web tasarım ajansımız uzman kadromuz ile sizlere en iyiyi sunmak için hizmetinizdedir.


      Günümüzde dijital dünyanın önemi küçümsenmeyecek kadar büyüktür. Öyle ki insanlar alacağı ürün veya hizmeti satın almadan önce firmanın web sitesini incelemektedir. Dijital dünya bu şekilde iken web sitelerinin önemi oldukça etkilidir. Müşteri kazanımı için web siteniz kurumsal, hedef kitlenize hitap eden, hızlı ve erişebilirliği kolay olmalıdır.


      Gelişen teknolojiler ile hemen hemen herkes bir web sitesi hazırlayabilir. Bu tarz yapılar çoğu zaman hazır web site temaz sunan firmalar tarafından sağlanmaktadır. Bu kişi ya da firmalar için kolaylık sağlamıştır. Fakat bu tarz çalışmaların müşteri geri dönüşü oldukça azdır. Hazır web site tema çalışmaları, aynı temanın belki onlarca belki yüzlerce kişi tarafından alınmasına olanak sağlar. Arama motorları bu kıyaslamayı yaparak kod yapısı birebir olan siteleri ayırarak, özgün olmadığından ilk sayfalarda çıkmalarını engellemektedir. Diğer bir sorun hazır temalarda size sunulan temanın dışında bir alan eklemeniz mümkün değildir. Bundan dolayı dijital dünyada sitenize benzer onlarca sitenin yayında olması kötü bir imaj sergiler.


      Web tasarım ajansımız hazırladığı web tasarım projelerinde, hedef kitle analizi yaparak özgün içerik, özgün kod yapısına sahip, sade, ilgi çekici ve firma güvenilirliğini hedef kitlesine yansıtan çalışmalar hazırlamaktadır.


      Web tasarım ajansımız varsayımlar ile hareket etmez. Planını yaptığımız web tasarım projesinin her adımını araştırmaya ve analize dayalıdır. Web tasarım çalışmalarına başlamadan hemen önce yaptığımız sektör ve rakip analizleri sayesinde hazırladığımız web tasarım projesi ile sizlere başarının kapısını aralıyoruz.


      Web tasarım ajansımızda özellikle tasarım konusunda en etkili olabilecek görselleri tercih ediyoruz. Görsellerin hiçbir metne sahip olmadan da firmanızı yada ilgili ürünü anlatabilmesi gerektiğini biliyoruz. Canlı Tasarım Reklam Ajansı olarak bizlerle iletişime geçtiğinizde anlayacaksınız ki, önceliğimiz memnuniyetinizdir.


Web site çalışmalarımızı hazırlarken izlediğimiz yolu sizinle paylaşmak isteriz.

Web Site için Analiz
      İlk olarak web site çalışmasını yapacağımız firma ya da marka hakkında bilgi ediniyoruz. Hazırlanacak olan web site projesinin sektör ve rakip analizi yapılıyor. Sektör ve rakip analizinin amacı hedef kitlenize ulaşabilecek en yakın web tasarım projesini yapmaktır. Bir sonraki adımda müşteri kitlenizi belirlenip, o müşteri grubunun ilgisini çekmek ve firmanızın güvenilirliğini aktarmak adına araştırmalar yapmaktır. Bu süreçte web tasarım projesini yaptıracak olan firma yetkililerinin fikirleri de dikkatlice dinlenilmektedir.


Arayüz Tasarım Süreci
      Yapılan analizler sonrasında web tasarım ekibi ile renk, tarz ve görünüm üzerindeki değerlendirmeler yapılarak ilk detayları web tasarım arayüzüne aktarmaya başlıyoruz. Tabi bu süreç burada yazdığımız kadar basit bir süreç olmuyor. Bir butonun renginden gölgelendirilmesine ve konumuna kadar defalarca tekrarlanan çalışmalar... Bizim için oldu dediğimiz an web tasarım arayüzünü müşterimize sunuyoruz. Üzerinde en ince detayına kadar çalıştığımız için ilk sunumda onay aldığımız onlarca proje var. Tabi müşterilerimizden "acaba şurası böyle mi? olsa" diyenlerimizde oluyor. Talepleri doğrultusunda çalışmayı revize ediyor, son onayımızı alıyoruz


Tasarım Onayı
      Müşterimizden web tasarım onayı alır almaz yapılan çalışmanın mobil ve diğer ekranlarda görünümlerine bakıyoruz. Uyumsuz ve sorunlu gördüğümüz kısımları tekrar düzenleyerek web arayüz tasarımı yazılım ekibine aktarıyoruz.


Yazılım Analiz Süreci
      Sürekli geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemimiz ile yeni yapılacak olan web sitenin karşılaştırılması yapılıyor. Yönetim panelli web sitelerimizde her zaman müşterinin kullanım kolaylığı ön planda tutulmaktadır. Yapılan karşılaştırmalar sonrasında sitede kullanılacak renk tonları, animasyon alanlar, menü yapılarının yerleştirilmesi ve css gibi alanlar belirleniyor. Bu kısımda tasarım ekibi ile yoğun bir görüşme trafiği sağlanıyor.


Yazılım Süreci
      Web sitemizin tüm yazılım analizi hazırlandıktan sonra kodlamaya başlanıyor. Daha önce hazırlanan web arayüz tasarımı kod ile birleşerek entegrasyon sağlanıyor. Bu işlem sonucunda web tasarım projesi, yönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale geliyor. Müşteri talepleri doğrultusunda yönetim panelsiz çalışmalarda aynı aşamalardan geçerek hazırlanıyor. Web tasarım projesi yönetim panelli bir çalışma ise panel kullanımı kılavuzu hazırlayıp gönderiyoruz. Yönetim paneli kullanım kılavuzu sayesinde web sitenize ürün ekleyebilir, bilgi sayfaları girişlerinizi yapabilirsiniz.


Yayın ve Destek
      Web tasarımı hazırlanmış, kodlaması yapılmış olan web siteniz yayına alınmadan önce son bir onay için tarafınıza iletiyor. Varsa talepleriniz doğrultusunda son revizeler yapılıyor. Ardından hosting ve domain yönlendirmeleri ve kurulumlar yapılarak web siteniz yönetim panelli ya da panelsiz şekilde yayına alınıyor. Web sitelerinizde ilk içerikler ekibimiz tarafından giriliyor.


Kısaca özetleyecek olursak;
      Yaptığımız web site projeleriznde önceliklerimiz şık tasarımı, seo uyumluluğu, mobil uyumluluğu, sade ve hızlı kod yapısıdır. Ayrıca yönetim panelli web site projelerinde kullanıcının bir web uzmanına ihtiyaç duymadan herhangi bir sosyal ağ gibi örneğin, facebook'a resim yazı ekleyip paylaşmak kadar kolay bir yönetim paneli hazırlıyoruz.


      Yaptığımız işin her zaman arkasındayız. Talepleriniz ya da sonradan oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik ek geliştirmeler ile projenizi daha iyiye taşımaya devam ediyoruz. Her zaman önceliğimiz, memnuniyetinizdir.Web site çalışmalarımız için TIKLAYINIZ.

Canlı tasarım, Mobil uyumlu, seo uyumlu, yönetim panelli web siteleri ile istanbulda reklam ajansı denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Öne Çıkan Projelerimiz